تبلیغات
موبایل - Nexus 4 سفید رنگ: یورتمه اسب تک شاخ گوگل-ال جی در آسمان شایعات

قبل از این در نوامبر ۲۰۱۲ شایعاتی مبنی بر عرضه نسخه سفید رنگ نکسوس 4 گوگل منتشر شد که قرار بود تا دسامبر همان سال وارد بازار شود. اما این داستانی بود که هیچ گاه واقعیت نیافت و به جای آن شاهد ظهور تبلت Nexus 7 گوگل بودیم. اما دوباره زمزمه های دیده شدن یک اسب تک شاخ ال جی-گوگلی در این دور و اطراف، شنیده می شود و سایت فون آرنا با انتشار عکسی، آن را متعلق به نکسوس 4 سفید دانسته که توسط یک منبع ناشناس ارسال شده است.

بر اساس اطلاعات ذخیره شده در EXIF عکس، این تصویر توسط یک اسمارت فون Optimus G ال جی در هفته گذشته ثبت شده است. این ممکن است به معنای حضور چنین محصولی در هفته های آینده در ویترین خبری ال جی باشد. و شاید باز هم هیچ اتفاقی نیافتد. البته این دقیقا شبیه یک نکسوس 4 است و شما حتی بازتاپ زمینه خاص نکسوس را در پایین - راست آن می توانید ببینید.

نکته جالب دیگر این است که اپلیکیشن FotoForensics هم اصالت این عکس را تایید کرده و می گوید که این تصویر فتوشاپی نیست. خب این می تواند وجود نکسوس 4 سفید را تایید کند. اما هنوز نمی توان در خصوص زمان ورود این اسب تک شاخ به قلمرو اسمارت فون ها نظر داد. شما چه فکر می کنید؟