تبلیغات
موبایل - شایعات رام نشدنی: ایکس فون با اندروید خالص و قیمتی معادل سری نکسوس می آید(؟)


شایعات درباره ایکس فون تمامی ندارند. در این فرصت بدون پرداختن به حاشیه ها، می خواهیم جدیدترین شنیده ها را با شما در میان بگذاریم:


- موتورولا ایکس فون در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل (Google I/O) معرفی می شود که تاریخ شروع آن 25 اردیبهشت است.
- تاریخ فعلی برای عرضه ایکس فون 17 تیر در نظر گرفته شده (که قطعاً احتمال تغییر آن وجود دارد.)
- تمام نسخه های آن به صورت آنلاک و با قیمت مشابه سری نکسوس در گوگل پلی به فروش خواهد رسید، ضمن آنکه نسخه های لاک تحت قرار داد با اوپراتورها هم عرضه می شود.
- دستگاه از سری نکسوس نیست ولی از اندروید خالص (اندروید 5 یا پای لیمو ترش) بهره خواهد برد.
آیا این آرزوی همه نیست که ایکس فون با اندروید خالص و قیمت پایین عرضه شود؟ البته که هست ولی صبر کنید. عرضه نکسوس 7، نکسوس 4 و نکسوس 10 را به خاطر دارید؟ تمام شدن موجودی انبار و تأخیرهای مکرر در ارسال محصول و ... را چطور؟

بگذارید رو راست باشیم، کسی نمی خواهد آن ماجراها دوباره تکرار شود که اگر چنین شود، معرفی ایکس فون آن خاطره خوش و اثر کوبنده ای را که گوگل و موتورولا می خواهند رقم بزنند، بر جای نخواهد گذاشت. پس اگر این شایعات قرار باشد به حقیقت وصل شوند، بهتر است دو کمپانی برای روز مبادا چاره ای اندیشیده باشند.

حالا که موتورولا تحت هدایت گوگل قرار گرفته، به نظر می رسد می خواهد کاری کارستان بکند. اگر تلفنی با جدیدترین نسخه اندروید -آن هم از نوع خالصش، همراه با باتری افسانه ای Droid Razr Maxx عرضه شود، شکی نیست که به انتخاب اول بسیاری از افراد بدل خواهد شد و این یعنی چالشی که شاید فقط موتورولای فراموش شده قادر باشد آن را پیش روی سامسونگ و اپل بگذارد.

با این وجود گاهی شایعات بیش از حد خوشایند هستند طوری که پذیرش شان سخت می شود. نظر شما چیست؟