تبلیغات
موبایل - اولین عکس های منتسب به M7 با رابط کاربری سنس 5

پیش از این، تصویر یا به بیان دیگر رندری منتسب به HTC M7 در اینترنت پخش شده بود، ولی حالا با اولین عکس هایی که یک محصول فیزیکی را نشان می دهند روبرو هستیم.
اما ساعاتی قبل از لو رفتن عکس های بالا، رندرهای مشابه با آن نیز در اینترنت پخش شده بود و به نظر می رسد این بار با طرحی روبرو هستیم که به واقعیت نزدیک تر و وامدار Droid DNA است.

البته مهم ترین نکته، رابط کاربری M7 است. بالاخره سر و کله Sense 5.0 پیدا شده؛ همانطور که می بینید، از پشت ویجت های ساعت و آب و هوا تصویر پس زمینه را می توان مشاهده کرد و ویجت News هم با همین وصف، البته خالی از خبر (جای فید نارنجی خالی!) در تصویر پیدا است. بنابراین به نظر می رسد با یک رابط کاربری مینیمال تر از قبل سر و کار داریم.

پیش از آنکه حکم بدهیم که این، قطعاً تلفنی است که HTC در کنگره موبایل بارسلون به عنوان M7 معرفی خواهد کرد باید به چند نکته اشاره کنیم. علاوه بر اینکه فقدان اطلاعات سخت افزاری همراه با عکس های فوق به چشم می خورد، دکمه های لمسی جلوی دستگاه هم به شکل غیر معمولی بالاتر از لبه پایینی قرار دارند و البته جای دکمه Home و مالتی تسکینگ نیز با یکدیگر عوض شده.

همچنین در پشت دستگاه اطلاعات مربوط به رگولاتوری به چشم نمی خورد که اینها می تواند به معنای یک چیز باشد؛ با طرح نهایی محصول روبرو نیستیم و امکان دارد M7 نهایی، تفاوت هایی به این عکس های داشته باشد.

با این حال رندر های زیر را نیز در معرض دید شما قرار می هدیم تا جزئیات بیشتری از جدیدترین طرح منتسب به HTC M7 را در اختیار داشته باشید. البته رابط سنس تصویر زیر، به روز نیست.

htc-m7-540x407 (1).jpg