تبلیغات
موبایل - قاب موبایل تان را خودتان بسازید: پروژه 3DK نوکیا ویژه لومیا 820

نوکیا روز گذشته فایل های آماده چاپ سه بعدی قاب قابل تعویض برای لومیا ۸۲۰ را عرضه کرد. این فایل ها به کاربر اجازه می دهد تا قاب دلخواه خودش را برای اسمارت فون ویندوز فونی اش طراحی کرده و چاپ نماید. این کیت توسعه چاپ سه بعدی رایگان که نوکیا آن را 3DK می نامد، نه تنها فایل های خام ویژه چاپ سه بعدی را در اختیارتان می گذارد، بلکه راهنمای کاملی درباره مواد اولیه مورد استفاده و نکات ضروری برای زیبایی بیشتر و منحصر به فرد قاب است.

این پروژه، اولین نمونه در نوع خود است که توسط یکی از بازیگران اصلی صنعت موبایل به اجرا در می آید. همچنین می تواند یادآور گوشی های نوکیا اکسپرس باشد که قاب های مختلفی توسط نوکیا برای آنها عرضه شده بود. در واقع این ایده به سال ۱۹۹۸ و عرضه نوکیا 5110 بر می گردد.

طراحی های مکانیکی سه بعدی تمام قسمت های پوسته لومیا 820 را می توانید از اینجا دریافت کنید . در صورتی که به دنبال بخش های قاب پشتی هستید، این فایل به کارتان می آید . اگر هم به پرینترهای سه بعدی برای تهیه قاب موبایل دسترسی ندارید، شاید بتوانید یکی از پوسته های مستحکم و با امکان شارژ بیسیم نوکیا برای این اسمارت فون را در بازار پیدا کنید. لازم به ذکر است که نوکیا فایل های 3DK ویژه لومیا ۶۲۰ را هم آماده عرضه نموده است.

اطلاعات بیشتر درباره چاپ سه بعدی قاب لومیا ۸۲۰ در وبلاگ گفتگوی نوکیا