تبلیغات
موبایل - دفاع مدیر شرکت ایسر از سیستم عامل ویندوز 8

ویندوز 8 با نسخه های قبلی این سیستم عامل تفاوت های زیادی دارد و همین موضوع سبب واکنش های مثبت و منفی زیادی شده است. برخی معتقداند این یک گام مهم و ضروری برای ویندوز بوده و برخی دیگر می گویند این سیستم عامل اشکالات فراوانی دارد و باید منتظر نسخه بعدی بود تا مایکروسافت آنها را حل کند.

در ادامه واکنش ها، نوبت به مدیر شرکت ایسر رسیده و مشخص شده که او جزو مدافعان این سیستم عامل است. آقای وونگ در مصاحبه ای با دیجیتایمز گفته ویندوز جدید در واقع سیستم عامل بسیار خوبی است. اما زمان می برد تا مشتریان به کار با آن عادت کنند.

او معتقد است ویندوز 8 یکی از مهمترین رویدادهای ۲۰۱۲ به حساب می آید و سیستم جدیدی است که کاربران را وادار می کند تا کار با دنیای جدید را فرا بگیرند. اما چون کار کردن با ویندوز 8 نیاز به آموزش دارد، زمان بیشتری لازم است تا کاربران به سمت آن تمایل پیدا کنند.

مدیرعامل ایسر معتقد است انتقادهایی که نسبت به این سیستم عامل صورت گرفته زیاد منصفانه نبوده و از مایکروسافت خواسته تا شجاع باشد و خلاقیت بیشتری در سیستم عاملش به وجود بیاورد.

ایسر می گوید تحقیقات این شرکت نشان داده بعد از ۲۰ دقیقه کار با نمایشگر لمسی، شما ترجیح می دهید از انگشتان تان برای کنترل کامپیوتر شخصی تان استفاده کنید و سیستم عامل جدید را در حالت لمسی ترجیح خواهید داد.

به همین خاطر ایسر معتقد است نمایشگرهای لمسی بخش مهمی از ویندوز 8 را تشکیل می دهند و به زودی بازار را تصرف خواهند کرد. فقط به زمان بیشتری نیاز است تا فراگیری آن را ببینیم.