تبلیغات
موبایل - خبرهایی از Odin، و رسیدن سونی به جایگاه سوم فروش تلفن هوشمند

اولین عکس های گرفته شده با تلفن موسوم به Odin در اینترنت نمایان شده و از آنجایی که به نظر می‌رسد منبع آنها از داخل کمپانی باشد، می‌توان با اطمینان بیشتری گفت که سونی دارد یک غول بچه 5 اینچی را آماده می‌کند.

مهمترین نکته شایعات اخیری است که خبر از استفاده از نمایشگری با تکنولوژی فوق کم مصرف WhiteMagic می‌دهد. این نمایشگر، دارای قطر 5 اینچ، با کیفیت فول HD و تراکم 438 پیکسل در هر اینچ خواهد بود. در مورد پردازنده هم، شایعات به کوالکوم S4 چهار هسته‌ای اشاره دارند ولی هنوز مشخصات دقیق نیستند و باید صبر کرد. گفته می‌شود که این تلفن در یکی از دو رویداد CES یا MWC رونمایی خواهد شد.

و اما بخوانید که سونی در آخرین رده بندی کمپانی‌های تولیدکننده تلفن هوشمند که توسط مؤسسه IDC انجام شده، توانسته در 3 ماه سوم 2012 به جایگاه 3 دست پیدا کند که 3 پله از آخرین رده بندی بالاتر است؛ سونی در این راه نوکیا، HTC و RIM را پشت سر گذاشته.

هم اکنون سامسونگ با 31.3 درصد، اپل با 14.6 درصد، سونی با 4.8 درصد، HTC با 4.6 درصد، ریم با 4.2 و نوکیا با 3.4 درصد در رتبه های 1 تا 6 بازار جهانی فروش "تلفن های هوشمند" قرار دارند.