تبلیغات
موبایل - گلایه برخی دارندگان نکسوس 4 از صدای نویز گوشی و خرابی صدا موقع مکالمه

اکثر تلفن های هوشمندی که امروزه معرفی می شوند بی مشکل نیستند و نکسوس 4 نیز از این قاعده مستثنی نیست. بر اساس گلایه های کاربرانی که تعدادشان رو به افزایش است، به نظر می رسد که دستگاه از یک صدای وز-وز در ناحیه گوشی رنج می برد و جالب اینکه این صدا مربوط به موقع تماس نیست، بلکه حتی موقع خاموش بودن نمایشگر و قرار داشتن تلفن در وضعیت استند-بای هم به گوش می رسد. برخی دیگر هم از خراب شدن صدا (خش خش کردن یا قطع شدن) در حین مکالمه گلایه کرده اند.

برای برخی افراد این صدای وز-وز متناوب بوده و برای برخی دیگر به صورت پیوسته به گوش می رسد که آن را خیلی آزار دهنده توصیف کرده اند. نکته مهم این است که به نظر اکثر کاربران این مشکل سخت افزاری است و نه نرم افزادی، بنابراین با یک بسته نرم افزاری قابل حل نیست و تلفن باید عوض شود. این در حالی است که اکثر سایت ها از کیفیت صدای این تلفن موقع مکالمه تعریف کرده و هیچ یک اشاره ای به چنین مشکلی نکرده بودند.

بنابراین چنانچه برنامه خرید نکسوس 4 از طریق آشنایان خود در خارج از کشور را دارید یا بعداً می خواهید آن را در داخل کشور خریداری کنید، حتماً موارد ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید.