تبلیغات
موبایل - لو رفتن تلفن هوشمند F240K ال جی با نمایشگر تمام اچ دی

مثل اینکه رقابت شرکت های اسمارت فون ساز بر سر کیفیت 1080p نمایشگرهای شان همچنان ادامه دارد و هیچ یک نمی خواهند از دست یابی به جایگاهی در این لیست تازه تاسیس VIP جا بمانند. پس از خبرهایی مبنی بر عرضه صفحه نمایش های 1080p سامسونگ و اسمارت فون لنوو با کیفیت نمایشگر 1080p ، اکنون نوبت به اخبار درز کرده از سایت GLBenchmark درباره اسمارت فون تازه ال جی می رسد.

در لیست تست های این سایت به تازگی نام اسمارت فونی از ال جی به چشم می خورد که فعلا آن را LG F240K می نامند. این تلفن هوشمند صفحه نمایشی با کیفیت 1080p دارد و از نظر سخت افزاری هم رقیبی قَدَر برای بازار داغ اسمارت فون ها خواهد بود.

هنوز اندازه صفحه نمایش این اسمارت فون نامشخص است و تنها می دانیم که رزولوشن آن 1080p خواهد بود. البته گمان می رود که این محصول ال جی هم متعلق به خانواده ۵ اینچی های فول اچ دی باشد. پردازنده این اسمارت فون احتمالا یک اسنپ دراگون S4 کوالکام با سرعت 1.5 گیگاهرتز است و از اندروید 4.1 جیلی بیلی بهره می برد. هرچند که تا زمان عرضه محصول، احتمال ارتقاء آن به اندروید 4.2 زیاد است.

البته به خاطر داشته باشید که جزئیات منتشره در GLBenchmark معمولا به سختی تبدیل به واقعیت می شوند، اما همیشه شروع خوبی برای حدس و گمان ها و شایعات بوده اند. حداقل اینکه می دانیم ال جی اکنون در حال کار بر روی یک محصول با کیفیت و قدرتمند است که شاید به زودی رونمایی گردد.

به نظر می رسد که آینده روشنی در پیش چشم نمایشگرهای موبایل 1080p وجود دارد و روز به روز شرکت های بیشتری به آن روی می آورند. شما چه کیفیت نمایشگری را برای اسمارت فون مناسب می دانید؟


Screen-Shot-2012-11-16-at-2.52.42-PM-540x186-w500.jpg